Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
Переваги світлодіодних світильників: від конструкції до застосування

Переваги світлодіодних світильників: від конструкції до застосування

Винахід енергозберігаючих газорозрядних ламп вже сприймається, як пережиток минулого, адже на ринку з'явилися світильники на світлодіодах. Активне впровадження LED-технологій в сферу освітлення пояснюється прагненням сучасних виробників внести посильний вклад в збереження навколишнього середовища.

Переваги світлодіодних світильників проглядаються багато в чому:

 • в особливостях конструкції;
 • в економічності;
 • в універсальності експлуатації.

Різноманіття виконань

Світлодіодні світильники - це унікальні моделі, форма і розмір яких обмежується лише фантазією дизайнера. Вони можуть бути накладного і вбудованого типу, фіксуватися на регульованих підвісах або стаціонарних штангах. Компактні LED-модулі поміщаються в плафони будь-яких параметрів, не порушують обраний майстром художній стиль, чого не скажеш про аналоги з лампами розжарювання.

Особливість світлодіодів - відсутність сильного нагріву. Практично всю споживану енергію вони трансформують у світло, а не тепло, тому конструкція світильників може складатися з матеріалів різної чутливості до нагрівання. Метал, пластик, делікатний текстиль і навіть папір можуть використовуватись для виготовлення абажурів і плафонів, навіть при інтенсивній роботі світлотехніки вони не деформуються.

Головні переваги світлодіодних світильників в аспекті варіативності дизайну, в порівнянні з лампами розжарювання:

 • ніяких обмежень у формі;
 • комбінування будь-яких матеріалів в одному пристрої;
 • відсутність нагріву, збереження світлопроникної здатності скляних і кришталевих плафонів протягом тривалого терміну служби.

Економія в перспективі

Джерела світлодіодного освітлення складно назвати дешевими. Але їх вартість окупитися вже на перших етапах використання. Цьому сприяють декілька факторів:

 • знижене в 5-10 разів енергоспоживання при збереженні інтенсивності світлового потоку;
 • відсутність експлуатаційних витрат. У LED-модулях і лампах немає тендітної нитки розжарення, при пошкодженні якої необхідна заміна джерела. Світильники зберігають первісний вигляд протягом тривалого часу, не деформуються і не вигоряють, оскільки немає нагрівання від ламп. Яскравість світіння залишається стабільною, адже джерела світіння не містять вигоряючого газ, як газорозрядні аналоги;
 • стійкість до зовнішнього впливу. Світлодіоди вібростійкі, з легкістю витримують коливання температури та вологості, часті включення/виключення, стрибки напруги;
 • проста утилізація без додаткових витрат;
 • відсутність негативного впливу на місце монтажу. Натяжні стелі, делікатні шпалери, тканинні панно - на будь-яку поверхню можна встановлювати LED-світильники.

Застосування і експлуатаційна безпека

Світлодіодні світильники можуть використовуватися в якості загального, допоміжного та декоративного освітлення. Вони підходять для приміщень різного призначення, можуть бути відокремленими або поєднуватися в цікаві композиції. Прилади гармонійно увіллються в сучасний дизайн приміщення і стануть акцентним вкрапленням в класичному інтер'єрі, привнесуть технічність в тематичну обстановку і нотку шику в романтичні напрямки стилізації.

LED-освітлення затребуване в приміщеннях житлового та громадського сектору. Громадські та навчальні заклади, торгові зали і бізнес-центри, офіси та склади - всюди актуальні енергоефективні системи генерації яскравого світла.

На тлі такої популярності експлуатаційні переваги світлодіодних світильників перед люмінесцентними очевидні:

 • екологічна безпека. Лампи не містять парів ртуті і її похідних, витік яких може негативно відобразитися на здоров'ї користувача і оточенні;
 • низька інерційність. Світлодіоди відразу активізуються при включенні живлення, не вимагають часу для розжарення;
 • відсутність мерехтіння. Це запорука безпеки для вашого зору;
 • оптимальна передача кольору. Світло від теплого до холодного білого спектра найбільш схоже з природним денним освітленням. Воно не ріже очі, не втомлює при тривалій роботі;
 • працездатність при низькій напрузі. Там, де інші джерела світіння навіть не запаляться або затухнуть, світлодіоди світять стабільно.

Відчути всі переваги світлодіодних світильників допоможуть вироби відомих брендів Eglo, Markslojd, Nowodvorski, Searchlight, Viokef. Кожен з них підтримує сучасні LED-технології або безпосередньо, укомплектувавши світлотехніку лампами нового покоління, або передбачивши можливість заміни застарілих джерел світіння більш прогресивними (стандартні патрони під потрібний цоколь).

Знижки