Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
Як вибрати сучасний світильник для спальні

Як вибрати сучасний світильник для спальні

У кожній кімнаті важливо організувати правильну систему освітлення, щоб створити потрібну атмосферу. Для простору, де ми прокидаємося щоранку і відпочиваємо після робочого дня, це правило особливо актуальне. Крім оптимального рівня освітлення необхідно підшукати і світильники для його реалізації.

Як вибрати сучасний світильник, щоб він був практичним і доречним, спробуємо розібратися далі.

 • Відповідний інтер'єру дизайн.
 • Функціональність.
 • Універсальність під різні світлові сценарії.
 • Сертифікована якість.

Основні догмати сучасного стилю

Зараз модне поєднання кількох концепцій - мінімалізм, хай-тек, лофт, трохи авангарду, скандинавського і еко-стилю. Результат один - бездоганний зовнішній вигляд, функціональність, комфорт, витканий з актуальних тенденцій. Сучасний світильник повинен бути простої геометрії, без надмірностей декору і хитрощів в оформленні. Практичність, чіткі лінії, компактність, щоб залишити максимум відкритого простору.

Сучасний світильник для спальні стане повною протилежністю класичним аналогам. Це вибір тих, хто йде в ногу з часом без завдання шкоди своєму комфорту. Пристрій освітлення повинен бути добротної збірки, виготовлений з якісних матеріалів, відповідати нейтральній колірній гамі (основне правило облаштування спальні). Можна змішати відтінки головної палітри, підібрати модель з контрастними, але не помітними поєднаннями кольору.

Визначтеся з метою

Світильники для спальні виконують багато завдань:

 • заміна природного освітлення і виділення певних зон. Місце для сну може освітлюватися м'яким світінням основної люстри або врізними в стелю даунлайтерами по периметру ліжка, куточок читання або будуарний столик динамічним сконцентрованим потоком від спотів та ін.;
 • декоративність - повна відповідність обраній стилістиці інтер'єру. У розкішній класичній обстановці навряд чи буде доречний сучасний модуль освітлення, а в футуристичній квартирі плафон з позолотою;
 • формування простору. Підняти візуально стелю, розширити вузьку спальню, відволікти увагу від певного об'єкта, додати глибини, об'єму - обрана світлотехніка впливає на сприйняття кімнати. Найефективніший інструмент - стельові світильники вертикального освітлення з рухливими плафонами (трекові системи, споти, врізні моделі з регулюючими рефлекторами);
 • висловити індивідуальність. Від того, який світильник вибрати в спальню ви вирішите, залежить навіть важ сон, не кажучи про задоволеність отриманим результатом. Зорієнтуватися в просторі допоможе загальне світло, а розкрити особливості, позначити деталі допоможуть акценти. Картини, предмети інтер'єру, різьблене узголів'я ліжка - потрібна зона буде підкреслена світлом.

Один простір - різні емоції

Світильники відрізняються дизайном, формою, розмірами і характером поширення світла. Це відображається і на загальній атмосфері спальні. Не потрібно створювати надмірно холодний або теплий спектр освітлення - комфортно знаходиться в кімнаті, де ці характеристики збалансовані.

Для цього потрібно вводити різні сценарії освітлення, щоб урізноманітнити обстановку. Складові частини такої системи:

 • багаторівневе світло. Поєднання прямого, відбитого, акцентного світіння від стельових світильників, плафонів, підлогових, настільних моделей. Не потрібно прив'язуватися до правил установки приладів. Наприклад, компактні стельові споти або вбудовуані модулі можна інтегрувати в стіни, меблі - не бійтеся експериментів;
 • акценти. Вазон в кутку, панно на стіні, фото на комоді - спрямований потік світла виділить значущі об'єкти;
 • різні вектори світіння. Світильники вертикального поширення світла формують враження про збільшений простір, горизонтального - додають художності для локального підсвічування.

Тільки фірмові пропозиції

В Україні світильник для спальні сучасний купити відомих виробників Eglo, Markslojd, Nowodworski, Mantra, Kanlux, TRIO пропонує наш інтернет-магазин «Nasvitlo». Величезний вибір моделей різної потужності, масо-габаритних параметрів і характеру поширення світла. Ультрамодні трекові системи з можливістю розширення, ергономічні плафони, майже непомітні, але ефектні даунлайтери - безліч рішень для втілення цікавих дизайнерських задумок.

Продукція сертифікована, поставляється з офіційною гарантією від виробника. Сучасні світильники повністю відповідають міжнародним стандартам експлуатаційної та екологічної безпеки. Доставка товару до Харкова, Львова, Києва, Одеси, Дніпра, Ужгорода, Івано-Франківська, Вінниці та ін.

Знижки