Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Norlys

Норвегия
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Norlys домагається високої якості за рахунок успішної роботи великих виробничих потужностей. Тут здійснюється суворий контроль від етапів підбору матеріалів, розробки ескізів світильників. Він не припиняється аж до випуску готового освітлення в продаж, поставки в магазини.

Бренд Norlys і краща якість – синоніми

Виробник родом із Норвегії. Діяльність почалася більше, ніж півстоліття тому. Бренд активно співпрацює з кількома десятками країн. Основний напрямок – виробництво освітлення для вулиць, територій приватних будинків, заміських котеджів.

Мету роботи бренду можна чітко сформулювати так: створювати світло, яке позбавить користувачів від ризику поломки через пару місяців експлуатації. Таке не може статися з зовнішнім освітленням Norlys, тому що воно:

 • Надійне. Якість підтверджена сертифікатами, повна відповідність міжнародним вимогам безпеки.
 • Зносостійке. Пристосоване під жорсткі погодні умови. Позначився суворий клімат країни-виробника.
 • Має гарантію. На світильники дають 25 років, на сам метал – 7. Освітлення Norlys не потрібно в поспіху міняти через 1-2 роки, тому що робочі характеристики і вигляд зберігаються на весь термін служби.

Бренд вибирає тільки екологічно чисті матеріали для вуличного освітлення та аксесуарів. На першому місці безпека для здоров'я і відсутність шкоди для природи.

Освітлення Норліс і основи успіху

 • Потужна антикорозійна технологія захисту. Для виробництва світильників вибирають алюміній, сталь, мідь. Матеріали оцинковують, фарбують порошковим методом. Це підвищує міцність, збільшує термін роботи, зберігає первинний вигляд.
 • Відкрито своє виробництво з лиття алюмінію під тиском, його подальшою обробкою для нових моделей.
 • Працює власна вимірювальна лабораторія з найкращим обладнанням. Крім світла, бренд виготовляє деталі для автомобільної промисловості, що ще раз доводить: тут знають все про якість, надійність.

Норліс пропонує 100% захищене освітлення. Воно не боїться впливу сильних атмосферних опадів, роботи в умовах підвищеної вологості, при поривах вітру. У цьому допомагають міцні корпуси з металевих сплавів і надійні матеріали розсіювачів. Останні частіше з полікарбонату. Матеріал не боїться ультрафіолетових променів, ударів, будь-якого іншого механічного впливу. Зазвичай розсіювачі вуличних ліхтарів мають решітки в конструкції, що посилює захист.

Особливості світильників

Бренд вірний мінімалізму. Дизайн моделей лаконічний, вони виглядають спокійно, не рясніють декором і яскравими кольорами. Всі елементи продумані, лінії доведені до ідеалу. Інколи при виробництві застосовують ручну працю, щоб домогтися унікальності світильника. Моделі згруповані в колекції для створення найбільш гармонійних ландшафтних композицій. Серії Норліс включають:

 • стельові світильники;
 • підвіси;
 • настінні світильники;
 • ліхтарі і стовпчики;
 • вбудовані моделі;
 • фасадні підсвітки.

Вони забезпечують хорошу видимість в темряві, захищають від попадання на територію сторонніх, доповнюють затишну обстановку, допомагають відчувати себе в ній комфортно. В основному моделі працюють від світлодіодних джерел. Led технологія економить електроенергію, дає кращу якість освітлення і безпеку користування (ризик перегріву зведений до мінімуму).

У нас великий вибір світла Norlys, яке поставляємо тільки безпосередньо від бренду. Відповідно, ціни не шокують. Щоб вибір був швидким і точним, допоможемо з'ясувати, які моделі підходять вам більше, ніж інші. Послуга безкоштовна. Користуючись нею, нічого не втрачаєте. Тільки отримуєте професійну пораду і позбавляєте себе від імовірності помилки.