Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Nowodvorski

Польша
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Бренд Nowodvorski поєднує європейський підхід до якості, різні варіанти дизайну і не найвищі ціни. Освітлення виробника допомагає вирішувати будь-які повсякденні завдання. Наприклад, забезпечує хорошу видимість в темряві, полегшує роботу з документами, навчання, читання, додає естетику загальній атмосфері. При цьому зберігається здоров'я очей, благополуччя стану навколишнього середовища.

Nowodvorski – що знаємо про бренд

Виробник родом із Польщі. Діяльність стартувала більше 25 років тому. Тепер це один із популярних брендів на території нашої країни і в різних куточках Європи. Бере активну участь у виставках. Висока якість не раз виносилась на суд світовій арені, підтверджена сертифікатами, престижними нагородами.

Яскравий приклад успішної розробки – патент Cameleon. Система дозволяє самостійно вибирати елементи для збірки освітлення, замовляти кожен в магазині світла окремо. Збірка досить проста. Дотримуючись зрозумілої інструкції, створюєте різні варіанти світильників на свій смак, підлаштовуєте їх під ваш інтер'єр.

Новодворскі світло, вибір моделей

  • Для житлових кімнат будинків, квартир. Стельові, настінні світильники, люстри і багато інших моделей дають рівне і якісне світло, добре доповнюють інтер'єр.
  • Для комерційних організацій, офісів. Освітлення бере участь в підтримці працездатності, налаштовує на активність, тонізує і піклується про здоров'я очей співробітників. Настільні лампи, треки, світлові панелі, споти тут найбільш ефективні.
  • Дитячі серії. Забавні дизайнерські ідеї, тематичні малюнки, улюблені персонажі, яскраві кольори. Світло бренду Новодворскі гарантує повну безпеку для дитини: ніяких деталей, що легко б'ються, можуть поранити при випадковому пошкодженні.
  • Вологозахищене освітлення. Моделі добрі для організації системи світла у ванних кімнатах, на кухнях. Купити люстру з захистом – отримати гарантію роботи без збоїв в умовах постійного скупчення вологи.
  • Вуличні світильники. Пристосовані під експлуатацію при різких перепадах температур, сильних атмосферних опадах. Надійно захищені від виходу з ладу через потрапляння пилу, бруду.

Типів і стилів освітлення, які пропонує бренд, багато. Щоб ще простіше створювати гармонійні композиції, світильники об'єднані в колекції.

Чому бренд заслуговує довіри

  • Прогресивні джерела світла. Як багато інших надійних виробників, бренд надає перевагу світлодіодній технології. Такі джерела забезпечують безпечне для зору, в міру яскраве освітлення. Nowodvorski каталог включає моделі, які працюють не один десяток років без втрат для якості і явищ перегріву.
  • Строгий контроль виробництва. При цьому праця по максимуму автоматизована, щоб підтримувати високу продуктивність. Для успішної роботи бренду відкриті декілька великих виробництв.
  • Ретельний відбір матеріалів. Тільки безпека для людини, природи, відсутність токсинів в складі. Турбота про ваше здоров'я і екологію в пріоритеті.

На нашому сайті великий вибір освітлення Nowodvorski. Ми поставляємо товар безпосередньо, тому не зіткнетеся з необґрунтованим завищенням цін. У нас тільки оригінали, якість яких підтверджується офіційною гарантією. Наші співробітники полегшать пошук варіантів освітлення бренду, щоб ви зберегли час і сили для інших справ, точно не допустили помилку, роблячи замовлення. Професійна послуга підбору безкоштовна.