Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Osmont

Чехия
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Стиль і простота світильників Osmont

Вперше запропонована покупцеві 1991 році світлотехніка бренду Osmont Чехія, стала підтвердженням того, що лаконізм оформлення може бути привабливим і затребуваним. Освітлення цього виробника неможливо сплутати з аналогами інших фірм, адже крім впізнаваного дизайну ім властива неповторність конструкції:

  • всі плафони виконані з опалового тришарового скла;
  • матова облямівка ламп злегка приглушує їх світіння, створює м'який фон освітлення.

Світильник Osmont зазвичай має світловий потік, що комфортний для сприйняття людиною, не б'є в очі і не втомлює їх. Але при цьому в приміщенні зберігається стабільно інтенсивне світіння без півтіней і мороку.

Скло - візитна картка світильників Osmont

Чеські склодуви завжди були в пошані за майстерність і креативність. Фахівці компанії Осмонт внесли свою лепту в технології обробки крихкого матеріалу: застосовують особливі методики загартування скла, після яких воно стає термостійким, витримує удари, не піддається виникненню подряпин і дефектів. Всі світильники даного бренду комплектуються плафонами з опалового скла. Матеріал непрозорий, але не зменшує інтенсивність світіння світильників Осмонт, а лише робить його м'яким і комфортним.

Головна особливість світильників Osmont - унікальне ручне виробництво світлорозсіювачів. Вони видуваються з тришарового опалового скла (виконаного за технологією триплекс). Відображення від декількох шарів матеріалу дає м'яке світіння без концентрованих яскравих плям.

Ще одна особливість конструкції - оснащення плафонів світильників двопозиційними засувками. Ці пристосування швидко фіксують захисний компонент на підставі приладу, легко знімаються для його обслуговування. Зручний і практичний світильники тепер просто очистити від осілого пилу, замінити лампочку.

Уніфікований стиль

Світлотехніка компанії Оsmont освітлення забезпечить якісне і ненав'язливе. Ці непомітні пристрої підійдуть для приміщень різного дизайну. Підвісні моделі для вулиці, декоративні інтер'єрні прилади генерації світла не відвернуть увагу від більш значущих арт-об'єктів або своєю чистотою і свіжістю стануть контрастним вкрапленням у строкатій обстановці.

Стиль світильників Оsmont не прив'язаний до конкретного напряму. Моделям характерна відсутність декору і стримана колірна гама. У колекціях виробника кожен користувач зможе знайти нотки потрібної стильової концепції:

  • сувора геометрія, монолітність і обтічність зовнішніх форм (кубізм і конструктивізм);
  • стриманість дизайну, блиск металу, функціональність без компромісів на декор (хай-тек, техно);
  • пастельні відтінки, монохромність палітри, ланцюги (колекція Mira знайде відображення в класичному інтер'єрі).

Роль світильників Osmont Чехія в інтер'єрі

Сплеск кольорів, форм, надлишок меблювання, асиметрію простору зможуть збалансувати правильно підібрані світильники стриманого дизайну. Виробник Оsmont розробив пристрої різного розміру, висоти і форми, розраховані для приміщень будь-якого призначення. Для ванної кімнати створена серія вологозахищених пристроїв стельової настінної установки. Вони також підходять для часткового декорування напіввідкритих приміщень екстер'єру (наприклад, веранд, альтанок).

Можна експериментувати з характером освітлення, підібравши світильники з потрібною кількістю і типом ламп. Компактні прилади фокусують світло на невеликій ділянці, моделі з подовженим корпусом дають широку смугу освітлення, кілька пристроїв створюють цілу світлову композицію.