Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Pedret

Испания
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Люстри Pedret - майстерність поколінь в довершеній формі

Історія відомого іспанського бренду почалася в 1958 в Барселоні. У той час невелика майстерня з виготовлення оригінальної світлотехніки змогла донести до жителів Європи і зарубіжжя ідею простоти, що межує з грацією і впевненістю форм середземноморського стилю. Зараз продукція Pedret Іспанія - це бездоганність виконання, практичність і подача звичного металу в незвичайній художньої інтерпретації.

Блиск і міць Педрет

Виробник Pedret Іспанія світильники створює з висококласних матеріалів, звичних для нашого часу. В основі кожного виробу - латунь. Різні способи її обробки дають вишукані декоративні ефекти:

  • ретельне полірування забезпечує глянцевий дзеркальний блиск поверхні;
  • легка рифлена структура дає мерехтливу текстуру сатину;
  • покриття легким нальотом патини, зміна відтінку створює відчуття зістареного античного металу.

Люстри Pedret - це втілення багатовікових традицій і майстерності умільців обробки металу, симбіоз перевірених методик і інновацій. Майстри компанії досягли досконалості в ремеслі обігравання матеріалів, доповнення звичайного металу шикарними і елегантними елементами декору.

Відомий дизайн люстр Pedret

Дизайнери Pedret люстри, бра, торшери і підвіси оснащують міцною металевою основою, але настільки тонко виконують кожну деталь з цього матеріалу, що виробили свій фірмовий почерк. Дизайн іспанських світильників настільки унікальний, що його неможливо переплутати з виробами інших брендів. Ніжний колір, плавні, елегантні лінії, блиск хромованого металу або приглушені переливи рельєфів, поєднання монотонного дорогого текстилю, крихкого кришталю або фарфору з химерною різьбою - безліч прийомів для створення неповторних колекцій.

Ефектний дизайн підкріплюється майстерним опрацюванням кожної деталі. Завдяки цьому вважається світлотехніка Іспанії Pedret втіленням досконалості і тонкого смаку. У ній поєднується помірна розкіш і простота, витонченість і грубість. Витончена класика переплітається з сучасним мінімалізмом.

Популярні стильові концепції люстр

Іспанський бренд не прив'язує свої вироби до єдиного напрямку в стилі. У них переплітаються різні віяння класики і модернових рішень. Секрет в різному компонуванні матеріалів:

  • метал і холодний блиск скла багаторіжкових люстр, схожий на канделябри свічок, створює атмосферу старовини, притаманну класицизму;
  • грубі форми бронзових підвісів колекції Pedret Garfio повертає подумки до епохи Ренесансу;
  • моделі колекції Blocks з текстильними абажурами служать явним доказом кубізму в сучасному трактуванні;
  • абстрактні форми металевих рамок і ніжні матові скляні плафони Pedret Wires доповнять лофт інтер'єр;
  • асиметрія лінійки Brahma вміло підкреслює відступ від строгості і тяжіння до футуризму;
  • різноспрямовані люстри Pedret Mario служать типовим поданням космічного стилю, підходять для обстановки техно.

Освітлення Pedret Іспанія не тільки несе візуальну насолоду користувачеві, але і служить ергономічним помічником в генерації світла потрібної інтенсивності. З великого асортименту можна підібрати пристрої потрібної потужності, ступеня затінення світлового потоку, його спрямованості і рівномірності поширення.

У Львові придбати люстри Pedret за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині Nasvitlo. Можлива доставка в будь-яке місто України.