Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники PikArt

Украина
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Українські світильники PikArt – ті моделі, які заслуговують уваги. Бренд на своєму прикладі показує: порівняно молодий виробник може завоювати впевнене лідерство на ринку. В асортименті є на що подивитися, і моделі дійсно заслуговують захоплених поглядів.

Українські світильники, які точно не зустрінете ніде

Бренд заснований в 2000 році у Львові. Він починав із художнього лиття продукції на своєму виробництві. Довгий час це був єдиний напрям роботи. Тільки останні кілька років бренд активно зайнявся створенням освітлення. При цьому вже став відомим і популярним не тільки в Україні, а й за кордоном. Крім готових моделей, PikArt пропонує світильники за індивідуальними дизайнерськими проектами. Вам дають свободу вибору, можливість отримати в магазині світла той самий ексклюзив, який вам не запропонує ніхто інший.

Освітлення PikArt – чому особливе

  • Латунь і мідь – основні матеріали, які застосовує виробник. Тільки висока якість, надійність.
  • Пріоритет нестандартній обробці, художньому оздобленню. Такий погляд на світло повністю передає естетичність матеріалу.
  • Унікальний дизайн, в міру лаконічний, сумісний з популярними стилями інтер'єру. Ексклюзивна обробка вносить в нього родзинку, стане однією з окрас кімнати в стилі лофт, модерн або хай-тек.
  • Продумане злиття сучасності і старовини. PikArt Lights – це кращі характеристики освітлення і традиційні матеріали. Вітається нанесення патини. Застосування ефекту старовини надає неповторний лиск виробам, об'єднує дух давніх часів і інновації.
  • Ексклюзивність навіть в джерелах світла. Красиві лампи задають потрібний тон атмосфері. Їх часто залишають відкритими для очей. Іноді навіть встановлюють окремо, в інших моделях люстр в Україні, тому що дизайн виглядає цікаво і не примітивно.

В асортименті знайдете все для організації загального і додаткового освітлення. Гортаючи каталог, зрозумієте, що можна купити PikArt Lights популярних типів:

  • торшери – добре додаткове освітлення і прикраса там, де дозволяє площа;
  • люстри – потужне основне джерело, іноді єдине в кімнаті і цього достатньо, щоб отримати рівномірне інтенсивне світло;
  • бра – один із найбільш компактних варіантів, адже кріпиться до стіни і займає мінімум місця;
  • настільні лампи – беруть участь в зонуванні, невибагливі до місця установки, достатньо поставити на рівну поверхню;
  • точкові світильники – розставляють максимально точні акценти на конкретних частинах простору, іноді освітлюють всю площу при точному виборі кількості.

Щоб організувати систему світла правильно, не зайвим буде послухати пораду професіонала. Наші співробітники підберуть для вас українські світильники з урахуванням інтер'єру, потужності. Вони допоможуть правильно поєднати допоміжне і основне освітлення за стилем і технічними характеристиками. У нашому магазині ця послуга безкоштовна.