Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники REDO

Румыния
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Бренд REDO почав роботу в 2000 році в Румунії. За цей період він перетворився з молодого виробника в розвинену компанію, популярну більш, ніж в п'ятнадцяти країнах. Успішно налагоджені поставки товару в різні куточки світу, тому бренд заслуговує довіри не просто так.

Що пропонує REDO

Представлено кілька тисяч моделей світильників. До бренду також відносять відомі лінійки Smarter, Arelux, Incanti. Освітлення створюють для дому та установки на вулиці. Кожен тип пристосований під ефективну роботу в конкретних умовах. Наприклад, вуличне світло витримує будь-які перепади температур, не ламається від попадання крапель дощу, його неможливо легко пошкодити поривом вітру.

Вдома і на вулиці світильники REDO виконують три ролі – декор, доповнення загальної атмосфери і якісне рівномірне освітлення. Вибір моделей за типами великий:

  • люстри;
  • стельові світильники;
  • бра;
  • настільні лампи;
  • вуличні ліхтарі, стовпчики;
  • підсвітки для фасадів;
  • вбудовані світильники.

Бренд в основному віддає перевагу стилям мінімал, хай-тек, модерн, але в магазині люстр знайдете цікаві моделі навіть для Провансу.

Останнім часом виробник перейшов на світлодіоди, використовуючи їх як безпечні та ефективні джерела світла. Цим ще раз показав, що готовий вибирати інновації, робити все, щоб освітлення Редо забезпечувало користувачів кращими можливостями.

Орієнтири бренду

  1. Безперервний розвиток. Тут не бояться впроваджувати нові технології на виробництві.
  2. Аналіз ринку, вимог користувачів. Бренд дізнається, що дійсно потрібно, а від чого краще відмовитися, щоб не втратити довіру.
  3. Упор на високу якість, строгий підхід до вибору матеріалів. Освітлення сертифіковане, безпечне для стану екології і здоров'я.

При виробництві частіше застосовують метал, акрил, скло. Крім естетики і різноманітності видів обробки, матеріали мають інший плюс. Вони подовжують термін роботи. Моделі міцні, зберігають привабливість вигляду на весь період експлуатації.

Наш магазин співпрацює з брендом REDO без посередників, тому у нас великий вибір і хороші ціни. Гарантію якості підкріплюємо офіційним документом. Якщо потрібна допомога при виборі, порадимо моделі. Так ви не допустите помилку, не забудете врахувати сумарну потужність світильників, встановлених в кімнаті, стилістику інтер'єру та цілі монтажу. Головний момент – послуга безкоштовна.