Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники SLV

Германия
Сортувати за:

Товари завантажуються...

SLV створює стильне і функціональне освітлення відповідно до принципу найсуворішого підходу до якості. Батьківщина виробника наклала свій відбиток. Бренд просто не може працювати інакше, тому його не можна назвати рядовим, як багато інших.

Заснування SLV і орієнтири при роботі

З'явився в Німеччині в 1979 році. Спочатку бренд працював над створенням гри світла і музики для діджеїв. У 1987 році вийшла перша велика партія на виробництві – 70000 світильників-спотів. Довгі роки праці привели до того, що бренд завоював визнання в різних точках світу. Налагоджено постачання продукції SLV в 100+ країн, відкрито 15 філій.

Тут особливо скрупульозно відносяться до питань якості, безпеки і сервісу. Відповідальність виробника відзначена кількома срібними та золотою медаллю EcoVadis Assessment в 2018 році. Ось про що це говорить:

 • освітлення на 100% безпечне;
 • логістика налагоджена на високому рівні;
 • відмінний сервіс з постійною турботою про користувачів, партнерів.

З 2017 року бренд бере участь в глобальному договорі ООН, допомагає боротися за права людини, захищати природу і працю, активно викорінює корупцію.

Німецькі світильники – докладно про особливості, виробництво

 1. Найкраща німецька якість. Одна ця фраза відображає суть. Всі світильники, представлені в магазині світла, проходять суворе тестування в лабораторіях виробника. Обов'язкова детальна перевірка відповідності матеріалів постачальників визнаним стандартам. Гарантія (в середньому 5 років) підтверджує якість.
 2. Застосування інновацій. Над створенням світильників працюють кращі дизайнери, щоб зовнішній вигляд і внутрішня складова SLV відповідали останнім тенденціям в світі світла.
 3. Ретельне відстеження ситуації на ринку збуту. У бренду немає мети просто продавати і мати великий прибуток, тому логістика і сервіс тут відмінні. Отримання кращих новинок ринку тільки своєчасне, без затримок і інших збоїв з постачанням.
 4. При виготовленні освітлення слв дотримуються правила: не шкодити природі. Тільки енергоефективні джерела світла – світлодіоди. Активно застосовують вторинну переробку сировини. Вітається екодизайн. Часто використовують перероблений пластик, що гарантує відмінну якість, довгу службу світильника без шкоди для навколишнього середовища.

Світло SLV – це моделі для будинку, офісу і вулиці переважно в спокійному стилі, без яскравого декору, що кидається в очі. Із нашого каталогу можна зрозуміти, як виглядає хороше німецьке освітлення:

 • трекові світильники – найпрогресивніший тип з максимальною свободою управління;
 • точки – для створення точних акцентів за допомогою світла;
 • люстри – майже незамінні при організації загального світла в кімнаті, створенні затишної атмосфери;
 • бра – компактні світильники, але не програють іншим при розподілі на зони, хорошому освітленні невеликих кімнат з невисокими стелями.

У нашому магазині світло SLV за непоганими цінами, тому що працюємо з брендом без посередників. Оформивши замовлення, ви отримаєте офіційний документ – гарантію якості. Послугу точного підбору освітлення надаємо в подарунок. За неї не потрібно платити. Розкажіть нашим співробітникам про ваші вимоги до світла, площу і призначення кімнати, інтер'єр. Все інше вони зроблять самі. Залишиться приділити трохи часу, щоб остаточно зрозуміти, яка із запропонованих моделей подобається найбільше.