Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники TK Lighting

Польша
Сортувати за:

Товари завантажуються...

TK Lighting - світлотехніка сучасності

Торгова марка TK Lighting польської компанії Євросвітло вивела на електротехнічний ринок світлотехніку нового зразка - функціональну, без зайвих деталей, з певним аскетизмом в дизайні, але при цьому без натяку на старомодність. У пристроях чітко проглядається сучасний стиль:

 • натуральність фактур і відтінків (природна колірна гамма, легкість текстильних елементів, природність металу і дерева);
 • впорядкованість елементів конструкції, ніякого змішання і хаосу;
 • основний акцент TK Lighting на формах і строгих лініях.

Бренд TK Lighting Польща заснував дизайнер Томаш Кривульт. На підставі його авторських лекал побудовані десятки моделей підлогових, настінних, стельових і підвісних світильників з різними масогабаритними параметрами. Кожен з них - це поєднання вишуканої простоти, лаконічності форм та інноваційних технологій.

Чому варнто купити TK Lighting

 • Безпека. Виробник використовує тільки сертифіковану екологічно чисту сировину. Світильники TK Lighting виготовлені з натурального дерева, металу, скла та текстилю. Унікальні новаторські методики обробки наділяють вироби особливою міцністю.
 • Надійність і практичність. Основа з металу з антикорозійним покриттям або з дерева з антибактеріальними просоченнями прослужить багато років без втрати міцності, а плафони з загартованого скла і пластика не втрачають своєї здатності пропускати світло незалежно від терміну експлуатації світлотехніки. Вироби TK Lighting Польша доречні в будь-якому інтер'єрі. Вдень вони не стануть привертати зайву увагу до своєї конструкції, а в темний час доби в потрібній мірі заповнюють недостатність природного освітлення.
 • Доступна ціна. Виробник зробив ставку не на художньому вишукуванні, а на зрозумілості дизайну і природності матеріалів. У колекціях немає помпезних люстр з каскадами кришталевих підвісів, але запропонованих моделей досить для облаштування приміщень різної квадратури. А якщо світильники TK Lighting купити ви вирішите в нашому інтернет-магазині, вартість стане ще привабливішою, адже поставки світлотехніки здійснюються без посередників.

Специфіка оформлення TK Light

У дизайні продукції ТК Лайтінг домінує строгість форм, контрастність з абстрактним поєднанням фактур, орнаментів, симетрії / асиметрії. Крім сучасних стилів проглядається класика і романтизм. Впізнаваність колекцій побудована саме на орієнтації на сучасні смаки користувачів. А в пошані зараз універсальність.

Світильники польського бренду оформлені з використанням уніфікованих художніх прийомів, за рахунок яких прилади підходять під різну стилістичну концепцію інтер'єру:

 • сувора геометрія підставки знівельована витонченими ніжними абажурами з тканини (TK Lighting IBIS, TK Lighting LEA) або контрастними кольоровими плафонами (RELAX);
 • відполірована до блиску арматура доповнена сатиновим або матовим абажуром (TK Lighting POLA);
 • плафони нестандартної форми об'єднані в симетричні композиції або перегукуються з окремою деталлю конструкції (принцип дублювання форм), використовуються ступінчасті способи генерації світла, коли кілька ламп закріплені на різних рівнях (TK Lighting DELTA);
 • металева сітка в основі настільних ламп або плафонів люстр колекції TK Lighting DIAMOND стане доповненням сучасного інтер'єру, посилить ефект строгості і мінімалізму;
 • ніжний і витончений стиль моделей серії PINK створить романтичну атмосферу в приміщеннях.