Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Точкові світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

точкові світильники

Існують світильники, які гідні вашої уваги!

Ми обговоримо як зробити вибір між дешевим і корисним і які точкові світильники здатні перетворити вашу оселю на свято.

В 1955 році американський дизайнер Robert Sonneman розробив і запатентував тип світильників, задача яких була «заховатись» в стелю і випромінювати світло донизу вузьким потоком. Ці світильники отримали назву Downlight (більш розповсюджена назва Точкові світильники) і з тих пір осередок дизайнерів і всі ми успішно використовуємо ці світильники в різноманітних приміщеннях як то квартири, приватні будинки, магазини, офісі тощо.

Конструкція точкових світильників включає в себе декілька елементів:

1. Корпус - зовнішня частина світильника, яка вбудовується в стелю і виготовляється з металу або пластику.

2. Розсіювач - прозорий або матовий елемент, який закриває джерело світла і розсіює його по приміщенню. Як правило, розсіювач виготовляють з пластику, але також застосовують і скло.

3. Рефлектор - елемент точкового світильника, який формує потік світла і направляє його донизу.

4. Джерело світла - ним може бути як змінна LED лампочка так і вбудований LED модуль.

На поличках нашого інтернет-магазину ви знайдете більше аніж 3000 точкових світильників провідних європейських виробників: чорні і білі, регульовані і стаціонарні, квадратні і овальні, мінімалістичні і декоровані кришталем. Для наших працівників питання де купити точковий світильник не стоїть ніколи – вони із задоволенням роблять покупки в нашому магазині. Наші продавці впевнені в якості товару і гарантіях, вони добре знають наскільки ретельно комерційний відділ Nasvitlo підходить до вибору постачальника і чітко будує логістику. Отож, чому купують світильник-точку і чому важко уявити сучасні помешкання без цього особливо привабливого світла?

Уявімо собі яскраве потужне світло в спальні, в кімнаті де ми налаштовані на відпочинок, де ми читаємо і занурюємось у солодкі сни. Відчуваєте дискомфорт? Напевно, що так! Одразу виникає бажання приглушити світло, вимкнути центральну люстру і залишити працюючими тільки точкові світильники. Більшість з нас, хто експлуатує ці маленькі світильники, саме таким режимом світла користуються у вечері. Якщо ж ви в процесі проектування або ремонту і не знаєте де точкові світильники купити, як точковий світильник замовити в Україні – радимо дочитати до кінця, ми розберемо більш детально ці маленькі приховані лампи.

Купити накладні чи вбудовані точкові світильники?

Принципової різниці в дизайні вбудованих чи накладних світильників немає, точковий світильник купити той чи інший - вибір залежить від ваших вподобань і конструкції стелі. В нашому магазині ви знайдете велику пропозицію на обидва типи світильників і рішення залишається за вами.

Для вбудованих світильників підходить стеля, яка має рівну площину і достатню товщину для надійної фіксації світильників.

Найпопулярнішим фінішним матеріалом для стелі є гіпсокартон. Це – ідеально рівна поверхня, в якій легко вирізати отвір і закріпити світильник. Розмір монтажного отвору завжди менший аніж розмір самого світильника, в середньому це 7-8 см, необхідні данні ви знайдете в технічних описах товару. При виборі світильників обов'язково з'ясуйте чи дозволяє відстань між гіпсокартоном і перекриттям вбудований монтаж і пам'ятайте, що до висоти корпусу світильника потрібно додати 5-6 см на цоколь лампочки.

Не поступається популярністю і натяжна стеля, в яку будь які світильники дуже легко монтуються якщо роботу виконують професіонали. Принцип монтажу не дуже відрізняється від робіт з гіпсокартоном, але потрібні додаткові елементи – це кільця, які виконують роль закладних елементів.

Що стосується бетону, то цей монтаж складний і потребує відповідних інструментів і навичок. Ось кілька кроків: зробити розмітку місць розташування світильників, за допомогою спеціального інструменту вирізати отвори відповідного діаметру, встановити клемні коробки і закріпити світильники, підключити і перевірити роботу обладнання, зашпаклювати всі отвори. Для порівняння: щоб вирізати в бетоні отвір діаметром 8см і глибиною не менше 10 см знадобиться від 10 до 15 хвилин залежно від потужності інструменту і твердості бетону. Напроти, для аналогічної операції в гіпсокартоні витрати складуть 1-2 хвилини. Отож, наша порада – якщо є можливість уникнути вбудованого монтажу в бетону стелю, то краще цього не робити!

Якщо проектом передбачений накладний монтаж або вам не принципово, щоб світильник був схованим в стелю, то світильник типу downlight стане чудовим вибором! Етапи монтажу наступні: спочатку в місцях розташування виводиться кабель, закріплюється монтажна планка, кабель підключається до світильника, підключений світильник монтується на планку. Останній етап – перевірки роботи всіх змонтованих світильників. Дизайн накладних світильників різноманітний і залежить від бренду та призначення. Деякі моделі мають простий і аскетичний дизайн, тоді як інші - більш складні форми і витончений дизайн.

Найпопулярнішими є круглі моделі у формі циліндра діаметром 10 см і висотою 10-15 см. Кругла форма є простою і класичною, вона створює нейтральний ефект і не відволікає від інших елементів дизайну. Що стосується кольору то чорний створить ефектні контрасти зі світлою стелею та стінами, забезпечить приміщенню більш сучасний і стильний вигляд. Білий, як завжди, універсальний, підходить до багатьох інтер'єрів, створює монохромний вигляд стелі, розчиняється серед інших світлих відтінків.

Отож, ми розібрались з вами з типами монтажу, з популярними формами світильників і тепер саме час визначити чи купити світильник зі змінною лампочкою чи світильник з LED модулем.

Точковий світильник з LED модулем VS лампочка GU10

Загалом, вибір між світильником з LED модулем та світильником з лампочкою GU10 залежить від вашого бюджету, потреби в ефективності енергоспоживання та тривалості служби світильника, а також від особистих вподобань щодо дизайну та кольору світла. Світильники зі змінними LED лампочками більш доступні з точки зору бюджету, а також дозволяють заміну лампочки, в разі необхідності, навіть людині без досвіду. LED модуль являє собою більш складний елемент світильника, його заміна потребує професійного втручання і коштують такі світильники дорожче. Але дорожче не означає дорого, в даному випадку дорожче означає надійніше і здоровіше. За останні декілька років виробники світла зробили великий крок вперед стосовно новітніх розробок і використання високотехнологічних матеріалів.

Всі європейські виробники надають гарантію не менше 5 років і це ніяк термін служби. Це означає, що мінімум 5 років точкові світильники з LED модулем будуть вам слугувати вірою і правдою без жодного виходу з ладу. Хіба це не надійний варіант? Що стосується здоров'я то тут - ми про очі і колірне відтворення (CRI). Хоча немає прямих доказів, що низький коефіцієнт CRI має безпосередній негативний вплив на зір, але є результати досліджень, що, у низки людей, системне використання світильників з низьким CRI викликає частий головний біль. Сучасні LED модулі мають високий коефіцієнт відтворення, передачі кольорів і око сприймає їх як природні, неспотворені.

Якщо підсумувати коротку інформацію про використання точкових світильників з ЛЕД модулем або лампочкою GU10, то прийнятними є обидва варіанти з невеликими відмінностями. Рішення за вами!

Наші консультанти із задоволенням допоможуть вам замовити світильник-точку, розкажуть як зекономити кошти на освітленні і при цьому не погіршити його показники! Ми завжди на зв'язку і це дуже зручно!