Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Шини трифазні

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

При установці трифазних треків ви забезпечуєте кращі можливості освітлення, які існують. Система повністю замінює інше світло, працює довго і не вимагає постійного обслуговування. Крім того, що ви регулюєте напрямок падіння променя в кожному світильнику, отримаєте доступ до їх роздільного підключення.

Трифазні треки, їх відмінності

Зовні це металеві рейки довжиною приблизно 1-2 м, які обрізають до будь-яких розмірів, з'єднують в цікаві конфігурації, вибравши потрібні типи конекторів. Вони відрізняються від однофазних внутрішньою конструкцією, кількістю струмопровідних жил. Трифазні шини ділять світильники на незалежні групи. Світло не загоряється одночасно на всіх моделях системи. Так працює однофазний тип. Тут же кожну групу освітлення можна включати окремо, що дуже зручно.

Трифазні треки дорожчі, але зате додатково розширюють можливості освітлення. Жорсткість кріплення до шини світильників посилена. Їх дозволено розміщувати в більшій кількості, не турбуючись з приводу ваги, сили наданого навантаження. У трифазних шинах ці моменти не настільки критично важливі. Точну кількість трекових світильників визначають при проведенні розрахунків. На початковому етапі з'ясовують сумарну потужність, від неї потім і відштовхуються. Якість світла висока, що об'єднує всі типи трек систем. Вони працюють на світлодіодних джерелах. Це додаткова гарантія найнижчого рівня споживання електроенергії, виключення ризику перегріву і екологічності (немає шкідливих випарів).

Коли треки на три фази найбільш доречні

  1. У просторих кімнатах житлових будинків і квартир. Трифазний трек в сумі може дати більшу потужність освітлення, ніж однофазний. Кожен куточок простору заповнюється світлом, без тіней.
  2. При організації системи освітлення в павільйонах торгових залів, на виставках. Незалежні групи допомагають відводити погляд від недоліків і підкреслювати краще в товарах. Хочете привернути увагу до конкретних деталей? Увімкніть потрібну групу світильників, інші погасіть.
  3. Коли важливо мати можливість в будь-який момент змінювати атмосферу кімнаті. Створюйте незвичайні світлові композиції за допомогою треків на три фази. Щоб зробити світло приглушеним, включіть одну групу. При наявності димера додатково відрегулюйте яскравість, зменшивши показники, – і кімната буде виглядати інакше, атмосфера зміниться.

На нашому сайті є треки, магнітні світильники для них або моделі з іншим способом кріплення (залежить від типу самої системи). На кожну шину надаємо гарантію виробника. Ціни не захмарно високі, тому що працюємо з відомими брендами безпосередньо. Щоб ви не помилилися, роблячи замовлення, радимо звернутися до наших співробітників за допомогою. Вони підберуть освітлення для ваших цілей, порадять варіанти трифазних треків із потрібним способом монтажу, запропонують світильники, сумісні з ними. Якщо купити невідповідні моделі, належного функціонування системи не чекайте. Важливих деталей багато, а покупка не з дешевих. Головне, що послуга підбору безкоштовна, ризик самостійного вибору точно не виправданий.