Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Треки вбудовані

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Трек система вбудована вітається в квартирах, приватних будинках, бутіках, офісах і торгових центрах. Освітлення встановлюють практично без заборон. Можливості, які воно дає, доречні всюди. Ненав'язливий дизайн добре сумісний з багатьма популярними інтер'єрами, особливо – хай-тек, мінімал, лофт. Вдалій знахідці в світі світла ще немає альтернатив.

Що являє собою вбудований трек для установки в натяжну стелю

Систему часто монтують на полотно ПВХ або тканину, гіпсокартон. Спосіб установки не складний, зате кріплення дуже міцне. Система не краде вільний простір, тому що після монтажу трек майже не виходить за межі поверхні. Шина в неї поглиблюється, при цьому висота стелі майже не змінюється. Площі не стане візуально менше, як буває при інших типах установки. Таке освітлення сильно не впадає в очі, що добре при мінімалістичних інтер'єрах. Лаконічний вигляд не впливає на високу якість світла, випромінюваного системою. Рівних йому поки не вигадали.

 Вбудований трек, який підходить для установки в натяжну стелю, виготовляють з металу. Крім нього, в систему входять світильники. Встановлювати на шину можна тільки ті моделі, які відповідають їй. Наприклад, трекові світильники, сумісні з однофазним типом, підійдуть тільки для нього. Більша частина моделей працює зі світлодіодними джерелами, тому що вони:

  1. Випромінюють інтенсивне світло, безпечне для очей, без напруги для органів зору.
  2. Не призводять до перегріву системи і самої поверхні установки.
  3. Витрачають електрику економно.
  4. Працюють довго і не вимагають обслуговування.
  5. Не мерехтять і не шумлять.

Світильники мають різні кути розсіювання світла. Чим вони менші, тим чіткіший акцент на освітлюваній зоні. Широкі кути – багато розсіяного світла. Це добре при організації загального освітлення. Світильники кріплять до треку механічно, використовуючи фіксуючі елементи, або встановлюють на потужні магніти.

Вбудований трек і ТОП-3 можливості технології

  • Установка на будь-які поверхні – стелі, стіни. Іноді в межах однієї кімнати комбінують два типи.
  • Можливість встановити магнітні світильники і стандартні моделі на будь-які точки шинопроводу, потім вільно переміщувати їх уздовж нього, додавати нові, знімати старі.
  • Суміщення декількох треків для створення єдиної світлової композиції. Шини легко обрізати під будь-які розміри, потім створити з них незвичайні конфігурації за допомогою прямих або кутових конекторів.

Чому важливо купити якісну модель вбудованого треку? Надійний виробник застосовує тільки міцні матеріали, не схильні до деформації. Трек буде безпечний для користувача. Він не вдарить струмом при торканні або управлінні світильниками. Покупка не занадто бюджетна, тому краще обійтися без ризиків і зробити замовлення в магазині, де пропонують перевірені моделі. 

У нас знайдете приклади вбудованих трек систем з офіційною гарантією. Щоб додати вам впевненість, даруємо послугу професійного підбору освітлення. Наші співробітники визначать оптимальну систему, підкажуть, які світильники для неї підходять. Зробимо все швидко, точно і безкоштовно.