Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Trio

Германия
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Вибір на користь світильників від перевірених виробників дозволяє отримати прилад, який не просто має гарний зовнішній вигляд. Він буде повністю відповідати сучасним характеристикам високої якості і безпеки експлуатації. За допомогою таких моделей можна домогтися максимального комфорту користування і створення дійсно затишної атмосфери. Освітлення від бренду Trio – відмінна можливість скористатися перевагами, про які ми розповіли вище.

Що потрібно знати про бренд

Батьківщиною Trio є Німеччина. Початок діяльності відбувся майже 30 років тому. Це була звичайна фабрика, в штат якої входила мінімальна кількість співробітників. Але через декілька років бренд почав успішно розширюватися. Основою діяльності є створення стильних декоративних світильників для будинку і не тільки. Сучасне освітлення виробника Тріо створюється з чіткою орієнтацією на актуальні потреби користувачів. Над реалізацією відповідального завдання трудяться фахівці в кількох десятках країн. Деякий час бренд працював спільно з відомою компанією Philips. Це сприяло максимально якісному освоєнню функціонування світлодіодних модулів. Плідна діяльність дозволила зміцнити позиції на світовій арені, стати самостійною компанією, чиє ім'я сьогодні на слуху у багатьох.

Освітлення Тріо і його головні особливості

Діяльність Trio націлена на виробництво світильників як комерційного призначення, так і для установки в будинках і квартирах. Стилістика більшості моделей наближена до лофту, хай теку. Інтернет магазин освітлення пропонує вироби, які чудово поєднують в собі класичні геометричні форми і в повній мірі відповідають сучасним технічним вимогам. Колірна гамма здебільшого спокійна. Помітно переважають пастельні тони.

Світильники Trio в каталозі представлені у вигляді колекцій. За допомогою таких освітлювальних приладів простір стає більш гармонійним, повноцінно освітлюються навіть найвіддаленіші кутки. Саме для цього виробник створив:

  • класичні люстри;
  • підвісні світильники;
  • стельові люстри;
  • настільні лампи;
  • торшери;
  • треки;
  • бра;
  • нічники;
  • споти.

Колекції Тріо Німеччина постійно оновлюються. Щорічно асортимент поповнюється новими цікавими моделями. Деякі з них призначені не тільки для внутрішньої установки. Спеціально розробляються вуличні світильники.

Будь-які вимоги і побажання – освітлення Trio

Виробник подбав про те, щоб в каталозі продукції Trio кожен міг знайти для себе оптимальну модель світильника. Застосування більшості приладів універсально. Їх встановлюють у кімнатах різних типів, в офісах, торгових центрах. Розроблено моделі для установки в місцях підвищеної вологості (наприклад, ванна кімната), що забезпечують захист від попадання води всередину корпусу. Вивчаючи каталог Trio, складно не звернути увагу на спеціально створені підсвічування для дзеркал і картин. Вони надають інтер'єру загадковість і сприяють створенню додаткового затишку. Серія дитячих світильників допоможе не тільки забезпечити кімнату дитини достатньою кількістю світла, але і чудово прикрасить невимушену атмосферу, що панує в ній.

В процесі виробництва світильників обов'язковим моментом є турбота про стан навколишнього середовища. Для досягнення цієї мети в конструкціях моделей Тріо з Німеччини застосовуються енергозберігаючі джерела світла. Вироби виготовляються тільки з безпечних матеріалів.

Чому варто купити саме у нас

У нашому магазині завжди знайдете продукцію від надійного виробника Trio. На кожен товар видається гарантія, яка підтверджує високу якість. Також ми забезпечуємо професійний підбір освітлення, щоб ви прийняли правильне рішення з приводу доцільності придбання. Сміливо скористайтеся послугою, адже це безкоштовно. Ми пропонуємо найкращі ціни на освітлення від німецького виробника Trio. Ще один приємний бонус: чим більша сума покупки, тим вища знижка на обрану продукцію.