Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Viokef

Греция
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Viokef: грецькі світильники з харизмою

Освітлення європейських виробників вважається одним з кращих у всьому світі. А все тому, що це, в більшості випадків, бренди з довгою історією і великим досвідом в сфері виробництва світлотехніки за плечима. Не виключенням став і грецький бренд Viokef. Історії торгової марки вже більше 50 років. Починаючи з невеликого підприємства, бізнес переріс у найпотужнішого виробника світлотехніки, який забезпечує світильниками не тільки домашні приміщення, а й великі комерційні проекти.

Світильники Viokef з секретом

Уміло поєднуючи свій досвід з секретами огранки декоративного скла, які передаються з покоління в покоління, керівники концерну рік за роком отримують нагороди і повагу в сфері світлотехніки. Якщо ж додати до цього постійне оновлення апаратної частини виробництва, впровадження інноваційних технологій у виробничі процеси, то ми отримаємо надзвичайно цікаві світильники Viokef, що вразили своєю красою цінителів якісної світлотехніки.

Розглядаючи моделі з каталогу Viokef, Ви звернете увагу, що кожному примірнику характерна чудове огранювання скла. При цьому зверніть увагу, що деякі скляні елементи обробляються вручну, що надає їм особливу цінність. В каталозі торгової марки багато продукції ручної роботи, багато з цих моделей виконані з гіпсу. Такі ексклюзивні Viokef світильники прикрасять своєю пишністю урочисті зали, ресторанні зали, просторі вишукані вітальні.

Світильники Viokef: асортиментний ряд

За свою багаторічну історію грецька торгова марка випустила тисячі найрізноманітніших світильників. При чому, намагаючись завжди йти в ногу з часом, бренд пропонує покупцям як класичні моделі, так і ультрасучасні рішення. Залучаючи до процесу створення нових моделей вітчизняних та іноземних дизайнерів, вдається створювати світлотехніку унікального дизайну:

Вишукані люстри, торшери, бра. Художні моделі ручної роботи Viokef Греція - це справжня окраса будь-якого приміщення. Вручну обробляються не тільки скляні елементи, а й ковані складові. Вартість кожної моделі повністю виправдана її якістю та унікальністю.

Сучасні модифікації. З огляду на споживчий попит, дизайнери та інженери постійно розробляють і новинки в каталозі. Не обійшлося тут і без ультрамодних LED-світильників, які ось уже кілька років перебувають на топових позиціях у списках найбільш продаваних світильників. Грецький виробник Viokef вніс свої корективи, що дозволило створити світлодіодні люстри унікальні за своїм виконання.

Говорячи про Viokef світильники, варто також згадати і міцні конструкції з кераміки. Такі моделі чудово підійдуть для використання в приміщеннях з особливостями мікроклімату: кухня, ванна кімната.

Viokef: світильники в комерції

В каталозі бренду досить велика категорія продукції призначена для використання для освітлення екстер'єрів і інтер'єрів комерційних зон: ресторани, готелі, розважальні комплекси.

Вигідна пропозиція від Насвітло

З 2014 року наша компанія стала офіційним представником фабрики Віокеф в Україні і ми раді, що наш вибір дуже швидко припав до смаку і нашим покупцям. Ми пропонуємо Вам замовити колекцію світильників Віокеф з доставкою по Україні (Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Миколаїв, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Вінниця та ін.). А, якщо вам потрібна консультація - дзвоніть, приїжджайте до нас в салон у Львові. Ми із задоволенням вам допоможемо!