Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники ZarLight

Китай
Сортувати за:

Товари завантажуються...

ZarLight - модне професійне освітлення

Фабрика ЗарЛайт вельми молода - заснована в 2007 році. Але це не заважає висвітленню виробника бути популярним в Україні і Європі.

Основна "фішка" освітлення ZarLight в симбіозі сучасного стилю і функціональності. Вони одні з небагатьох, хто просуває магнітні трекові системи не тільки для комерційних, але і домашніх інтер'єрів. В результаті освітлення компанії відрізняється високою якістю виконання, сучасними можливостями і дизайном.

Злагоджена робота команди дизайнерів, повсюдне використання світлодіодних модулів (але є моделі і для ламп на цоколях), нові технології установки і виробництва є головними перевагами моделей фабрики ZarLight. При цьому ціни на світильники не "кусаються" і залишаються вельми приємними.

Виробник потурбувався про комфорт своїх покупців - крім безпосередньо освітлення в каталозі ви знайдете блоки живлення, треки, перехідники та все необхідне для простої та швидкої установки світла. Ніяких пошуків сумісних елементів - можна відразу замовити готову систему, що особливо актуально для трекового світла.

Як купити ZarLight в Україні

Придбати світильники фабрики рекомендуємо в перевіреному магазині, який співпрацює з брендом безпосередньо, а значить пропонує тільки оригінальні моделі з офіційною гарантією. Саме таким магазином є Насвітло. У нас ви знайдете повний каталог світильників ZarLight в наявності в Україні.