Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Zuma Line

Польша
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Zuma Line - світильники на всі часи

Польський виробник створив пристрої освітлення, розраховані на використання в сучасних інтер'єрах. Кожен прилад - це майстерно оброблені матеріали, реалізовані в ультрамодному дизайні і незвичайній формі. Серед пропозицій Zuma Line Польща зустрічаються класичні світильники (в меншості), але все ж асортимент більше охоплює сучасні стилістичні напрямки.

Авангард, модерн, техно, лофт - течії цих концепцій чітко проглядаються в компонуванні матеріалів і їх технічному втіленні. Будь-який світильник Zuma Line - це завершена композиція лаконічності, самобутній елемент інтер'єру, який претендує на роль головного декоративного об'єкта.

Впізнавані риси продукції Zuma Line

Універсальність. Настільні лампи підходять як для офісу, так і для дому, настінні бра гармонійно увіллються в інтер'єр комерційного приміщення, торшери доповнять стилізовану обстановку шоу-руму, додадуть затишності в приймальні. Ніяких обмежень, самостійний вибір призначення (базове або допоміжне освітлення) пристроїв генерації світла.

Тема сучасності в кожній колекції. Освітлення Zuma Line обов'язково містить хоч кілька елементів актуальних течій моди. Наприклад, класична серія MAGNOLIA виконана у вигляді традиційних підвісних канделябрів, але виготовлена ​​не з металу, як це було б в пуританському стилі, а з сучасного акрилу. Люстри прикрашені стильними підвісками з цього ж матеріалу. Якщо використовується класика в основі (метал, скло), радує нововведеннями наповнення (використовуються світлодіодні лампи).

Футуристичні форми. Виробник Zuma Line один з перших почав поставляти на ринок світлотехніку незвичайних форм і хитромудрих конструкцій. Багатоярусні круги, що світяться CIRCLE L-CD, підвіски-тростини Zuma Line LOYA, торшер-прожектор ANTENNE - безліч фантазійних композицій в стилі техно, лофт і більш грубого індастріал.

І всі ці характерні особливості поєднуються з доступною ціновою політикою компанії. Світильники Zuma Line можна купити недорого, тим самим зробити вагомий внесок в стильне оформлення інтер'єру.

Консерватизм і новаторства Zuma Line

Світильники Zuma Line - вибір тих, хто хоче легко і надовго відновити вигляд свого дому, офісу чи торгової площі. Для кожного випадку виробник пропонує моделі з певним набором функцій.

Старовинні торшери отримали нову інтерпретацію - перетворилися на справжні витвори мистецтва і фантазійні образи. А укомплектовані додатковими лампами для читання пристрої привносять практичність і комфорт в зонування простору.

Для комерційного використання відмінно підходять споти і модульні світильники настінного / стельового типу (GO SL, RAO). Вони можуть стати допоміжною, акцентною підсвіткою або прикрашати декоративністю непримітне обробне покриття поверхні.

Світильники Zuma Line випускається різного форм-фактора і габаритів. Тут знайдуться гідні пропозиції для кімнат різного призначення, планування та квадратури. При чому застосування різних моделей може бути вельми оригінальним. Власники невеликих квартир можуть підібрати компактні пристрої або витончені підвіси на довгому шнурі штанзі і приміщення не стане візуально меншим.

Простору кімнату легко прикрасити багаторівневим підсвічуванням і необов'язково використовувати тільки масивні люстри. Симетричне розташування бра і стельових однотипних світильників створять необхідний рівень освітленості і гармонійності.