Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Бра Егло

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Бра Eglo (Егло): переваги, сфери використання, конструктивні особливості

Австрійська торгова марка Eglo давно відома покупцям України. Її продукція представлена широким асортиментом і багатим модельним рядом. Основні риси, за які жителі міст Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Миколаїв, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Вінниця вибирають саме Егло для освітлення своїх домівок чи робочих кабінетів, такі:

  • якість;
  • практичність;
  • функціональність;
  • великий асортимент;
  • широкий ціновий діапазон.

Розглядаючи тільки одну категорію від Eglo - бра, можна переконатися в тому, що виробник дозволяє не обмежувати свою фантазію під час підбору світлотехніки. Клієнти мають можливість бра Eglo купити найрізноманітніших стилів, форм-факторів, вартості. При цьому Ви можете бути впевнені у високій якості кожного екземпляру.

Бра Егло: австрійська чіткість і європейська якість

За майже п'ятидесятирічну історію бренду вдалося наростити величезний досвід в сфері виробництва світлотехніки. Сьогодні компанія Егло має свої представництва в 70 країнах по всьому світу. А це говорить про успіх торгової марки. Підтверджують надійність і довговічність світильників і численні відгуки користувачів. А досягти таких високих результатів вдалося, постійно контролюючи якісні параметри своїх продуктів. Бра Eglo проходять багаторівневі перевірки перш, ніж поступити в продаж. На фабриках встановлено найсучасніше обладнання, завдяки чому вдається нарощувати розміри виробництва, постійно презентувати новинки, регулярно займати перші позиції в списках лідерів продажів світлотехніки.

Різноманіття моделей для освітлення будь-якого інтер'єру

Тільки каталог нашого інтернет-магазину світильників Nasvitlo.com налічує кілька сторінок бра різних моделей від австрійської торгової марки Егло. Тут знайдуться моделі в різних стилях, кольорових гамах, строгі і строкаті, оригінальні і в класичному виконанні.

Розглянемо кілька варіантів використання настінних світильників:

  1. Вишукані Eglo бра настінні доповнять домашню вітальню, наповнивши її затишним і теплим світінням. При цьому бра можуть бути, як доповненням до основного світла, якщо необхідно більш яскраве освітлення, так і самостійним джерелом, якщо потрібно створити романтичну атмосферу.
  2. Красиво будуть виглядати настінні світильники і в спальні для освітлення приліжкової зони. Ви завжди можете замовити моделі з однієї колекції з люстрою для створення завершеного образу.
  3. Знайдуться в каталозі і бра Eglo для освітлення дитячих кімнат. Яскраве забарвлення, цікаві форми з використанням улюблених дитячих героїв - порадують, як малюків, так і дітей підліткового віку. При цьому до продукції з даної категорії виставлені особливі вимоги якості і безпеки, всі елементи добре закріплені між собою, виключається ймовірність самовільного падіння, неприродного нагріву.
  4. Знайшли своє застосування Eglo світильники бра і в комерційній сфері. Часто оптові клієнти замовляють їх для освітлення готельних номерів, ресторанів, офісних будівель.

Бра Eglo: функціональність кожної деталі

Бра з каталогу австрійського виробника можуть мати класичну конструкцію з одним джерелом світла, а можуть бути укомплектовані додатковим регульованим світильником. Завдяки гнучкому тримачу користувач має можливість направити світловий потік в потрібному напрямку.

Купити бра на сайті Nasvitlo.com не складе труднощів. Тільки у нас найдоступніша ціна на продукцію австрійського бренду, оперативна доставка по всій Україні.