Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Бра білого кольору

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Білі бра добре увіллються в обстановку затишної спальні, передпокою, світлої вітальні або ванної кімнати. Такий колір вільно поєднують з класикою, провансом, хай-теком, модерном і мінімалізмом. Можна навіть не говорити про те, що він універсальний, – із цим фактом не посперечатися.

Світильник настінний білий і причини популярності

Настінні світильники з плафонами білого кольору або виконаними в світлих відтінках освіжають дизайн інтер'єру, вносять легкість в обстановку. Після їх установки не виникає неприємного надлишку, перевантаження атмосфери. Це виграшне рішення для кімнати в білих або світлих тонах – одного з найбільш популярних оформлень. Ненав'язливий вигляд світлого бра добрий в робочій зоні, в дитячій, всюди, де небажано сильно акцентувати увагу на яскравих частинах інтер'єру. Лаконічний колір не відволікає увагу. Дія білого настінного світильника на нервову систему м'яка, заспокійлива.

Чим прозоріша обробка плафона, тим інтенсивніше світло, яке випромінює бра даунлайт. Такі моделі гарантують в міру яскраве освітлення, що візуально збільшує простір. Для цього їх розташовують рівними рядами по периметру стін. У будь-якому випадку світлі світильники створюють більш інтенсивне освітлення в порівнянні з темними варіантами. Але це не означає, що біле бра буде сліпити, тиснути на очі. Якісна модель світить рівномірно, без негативного впливу на органи зору.

Правила вибору

  • Розробити схему розташування, визначити потрібну кількість бра з білими плафонами, розрахувати загальну потужність. Зазвичай встановлюють в симетричному порядку, одного світильника недостатньо.
  • Увага на конструкцію. Стаціонарні бра чорні, білі і будь-яких інших відтінків світять в одному напрямку. Спотами керуєте самі, виставляючи кут падіння променя.
  • Врахувати джерело світла. Світлодіодні моделі – лідер в сфері освітлення. Довше працюють, немає сильного нагріву. Забезпечують хорошу якість світла, безпечну для очей. За наявності димера можливості ще кращі – управління яскравістю, колірною температурою.
  • Подивіться на плафон, обробку. Приглушене освітлення дають матові абажури. Відкриті внизу – хороше спрямоване підсвічування, у верхній частині або збоку – розсіювання по периметру кімнати.

5. Враховуйте місце установки. Якщо це кухня або ванна, знадобиться вологозахист, мінімум IP44. Інформацію про показник обов'язково пошукайте в технічних характеристиках до замовлення.

Якщо ми скажемо, що легко вибрати білі бра без вашої участі і вони будуть відповідати необхідним вимогам? Наші співробітники надають послугу безкоштовно. Ця можливість вбереже від довгих пошуків і захистить від невдалої покупки.