Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Бра чорного кольору

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Чорне бра виглядає зовсім не нудно. Ефектні моделі виготовляють зі скла, пластику, текстилю, металу. Кожен матеріал знайшов місце в конкретних стилях інтер'єру. Темний колір притягує увагу і одночасно зливається з аналогічними тонами, переважаючими в оформленні кімнати. Виграшна дія, 2 в 1.

Бра, чорний колір – причини популярності

Настінні світильники з темними плафонами виглядають помітно й сміливо, хоча колір оформлення далекий від яскравих відтінків. Такі моделі популярні, тому що добре вливаються в інтер'єр при правильному виборі. Найчастіше їх зустрічають в таких стилях:

  • Модерн. Плавні лінії, немає надлишку декору.
  • Хай тек. Строгі силуети і смілива асиметрія, відсутність візерунків та принтів.
  • Класика. Нитки зі скляними підвісками, витончені форми абажурів, ковані елементи, позолочена обробка.
  • Лофт. Бра з чорними плафонами у вигляді копій ліхтарів, з відкритими джерелами світла, що нагадують лампи розжарювання. Підкреслена природність обробки матеріалів.

Чорні бра роблять акцент на нестандартності інтер'єру, вносять в нього нотку унікальності. Їх неможливо не помітити, коли стіни, стелі, меблі оформлені в світлих тонах. Але такі світильники гармонійно зливаються з обстановкою, де переважають темні кольори. Аналогічно діють бра білі в світлій кімнаті.

Про що треба дізнатися при виборі

Стаціонарні світильники постійно світять в одному напрямку. Але чорне бра іноді має поворотний кронштейн. Ви самі налаштовуєте світловий потік, за бажанням змінюючи напрямок променя. Плафонів буває декілька, не завжди 1. Чим більше, тим потужніше освітлення. Абажур в конструкції працює як ефективний розсіювач світла. Він пом'якшує інтенсивність, адже частина, що світиться, майже недоступна для очей. Зір точно не постраждає. Враховуйте також тип джерела світла:

  • Люмінесцентні лампи. Добре світять, невелика витрата електрики, але при роботі випаровується ртуть.
  • Галогенні лампи. Термін експлуатації досить довгий, гарна якість освітлення, але небезпечні через схильність до сильного перегріву.
  • Змінні або вбудовані Led. Настінний світильник чорний на світлодіодних модулях дорожчий, але окупається за рахунок економічності, набагато довше працює. При цьому не буде збоїв, перегріву, виділення токсинів. Якість освітлення найвища, яка є на сьогодні.

Каталог настінних світильників пропонує бра з корисними додатковими можливостями. Моделі з димером – це свобода управління яскравістю і температурою світла. Їх можна пристосувати під комфортне користування в будь-яких умовах. Вбудований USB потрібен, щоб заряджати електронні пристрої від самого настінного світильника. Зручно при установці в спальні біля ліжка, в зоні відпочинку у вітальні.

Чорне бра вибирають відповідно до іншого освітлення, встановленого в кімнаті. Вони повинні добре поєднуватися за дизайном, створювати єдину композицію з комфортною інтенсивністю світла. З послугою професійного підбору з'ясувати, який варіант краще, легко. Співробітники Nasvitlo уважно розглянуть вимоги, не проігнорують конкретні побажання. Ви отримаєте ті можливості, яких чекаєте від освітлення.