Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри бежевого кольору

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Бежева люстра внесе в атмосферу кімнати умиротворення і при цьому не набридне. Колір і його відтінки підходять для багатьох інтер'єрів, тому що така модель вносить баланс при яскравому оформленні і не притягує основну увагу при переважанні спокійних тонів.

Люстри бежеві – за що цінують колір

  • Розбавляє яскраве оформлення. Щоб в кімнаті не панував хаос насичених барв, можна встановити модель спокійного бежевого кольору. Цим зробити сприйняття інтер'єру більш спокійним.
  • Допомагає досягти гармонії в кімнаті, оформленій в пастельних тонах. Достатньо вибрати відтінок, наближений до кольору меблів, підлоги, стін. Не намагайтеся домогтися повної ідентичності. Інакше модель зіллється з обстановкою.
  • Розслабляє, дарує затишок. Вам буде однаково комфортно відпочивати, займатися повсякденними справами. Тому моделі люстр бежевого кольору часто зустрічають в житлових кімнатах: спальні, вітальні, дитячі. Позитивний вплив підтверджують психологи.
  • Не буде притягувати зайву увагу, коли не потрібно. Для цього відмовтеся від вибору на користь візерунків, великої кількості декору. Є більш яскраві відтінки бежевого (карамель, пшениця) і максимально спокійні, наприклад, айворі. Треба орієнтуватися на загальну обстановку в кімнаті.

Щоб люстра на 1 плафон або будь-яка інша модель виглядала гармонійно, не забувайте про відповідність іншому світлу, встановленому в кімнаті.

Люстри бежевого кольору і допоміжне освітлення

Композиція буде завершеною при розумному виборі додаткового світла. Люстра – досить потужна, добре освітлює кімнати будь-якої площі, але це основне джерело. Організувати повноцінну систему, поділити простір на зони допоможуть:

  • бра;
  • торшер;
  • настільна лампа.

Оптимально вибрати люстру бежевого кольору і додаткові моделі до неї з однієї колекції, щоб домогтися єдності в інтер'єрі, зберегти стиль. Бра добрі для читання, рукоділля, декоративного підсвічування сувенірів, картин. Тандем ЛЕД люстри і торшера буде доречний, якщо площа дозволяє. Підлогові світильники підходять для створення зон відпочинку, іноді замінюють журнальні столики, мають додаткові поворотні джерела світла. Настільні лампи компактні і мобільні: як тільки захотіли, їх легко перенести в інше місце.

Ми підберемо бежеву люстру та інше освітлення для спільної установки без вашої обов'язкової участі. Розкажіть нам про вимоги до світла, інтер'єр, площу кімнати, висоту стелі. На основі інформації наші співробітники запропонують кращі варіанти. Це не оплачується, надаємо послугу в подарунок.