Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Каталог люстр на одну лампочку

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Люстру на один плафон заслужено вважають універсальною моделлю. Вона абсолютно не громіздка. Якщо вибрати оптимальний спосіб монтажу і врахувати ще кілька важливих моментів (про них розповімо далі), зможете спати спокійно. Ви будете знати: отримали якісне освітлення.

Люстра на один плафон, її функції

Це основне світло при невеликій площі кімнати, невисокій стелі. Плюс добре виручає, коли не маєте потреби в дуже інтенсивному освітленні, захотілося романтики, заспокійливої атмосфери. Ще люстра на одну лампочку бере участь в розподілі простору на зони. Тут вона працює як додаткове світло, допомагає правильно розставити потрібні акценти.

Іноді люстри на одну лампочку встановлюють по кілька штук, створюють цікаві дизайнерські композиції з їх участю. При цьому зазвичай комбінують світильники з однієї колекції, щоб перетворити світло в повноцінну систему. Вона складається з декількох рівнів. Ними керуєте ви самі, включаючи потрібні моделі, додаючи або приглушуючи загальну яскравість.

Люстра на одну лампочку – установка і вибір

Моделі кріплять до стелі за допомогою монтажних планок або з використанням підвісів. Перший спосіб добрий для маленьких кімнат, будь-яких типів стель. Пристельові моделі більш компактні. З другим типом інша справа. Люстри на 3 плафона, з одним джерелом світла і в будь-яких інших варіантах закріплюють на зручній висоті за рахунок регулювання довжини підвісу. Моделі притягують погляд повітряним силуетом, хоча візуально займають більше місця, "знижують" стелю. Це треба враховувати перш, ніж купити люстру на один плафон.

Установку вільно здійснюють в будь-яких місцях, різних кімнатах. Вибір дизайну великий. Нижче менша частина прикладів:

  • Хай-тек із суворою геометрією форм.
  • Тіффані з вітражними різнокольоровими вставками.
  • Мінімалізм без єдиної зайвої деталі, акрилові люстри в неяскравих тонах.
  • Модерн без химерної строгості силуетів, м'якість, плавність на першому місці.
  • Лофт з природним виглядом обробки, відкритими джерелами світла.
  • Дитячі моделі з привабливим яскравим дизайном для різних вікових груп.

Купити люстру на одну лампочку – вдала ідея для житлових кімнат квартир і будинків, офісів, ресторанів, кафе, торговельних центрів, розважальних закладів. Треба простежити за тим, щоб дизайн збігся зі стилістикою інтер'єру. Ще зверніть увагу на такі моменти:

  • Джерело світла. Led тип – найекономічніший, нетоксичний і пожежобезпечний. Якість світла відмінна.
  • Колір плафона. Темні проводять світло гірше. Пропускна здатність світлих плафонів набагато вища.
  • Форма плафона. Чим ширший абажур має люстра на одну лампу, тим ефективніше розсіюється світло.

Щоб люстра була не тільки красивою, але і справно працювала, треба мати підтвердження високої якості. Ми даємо офіційну гарантію на всі моделі. Оскільки співпрацюємо з виробниками напряму, пропонуємо непогані ціни. Не поспішайте самі робити замовлення, адже ми готові вибрати люстру на один плафон без вашої участі, і вона буде відповідати інтер'єру і технічним вимогам. Позбавляємо від ризику прикрої помилки, при цьому допомагаємо безкоштовно.