Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри з прозорими плафонами

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Люстра з прозорими плафонами передає характеристики потоку світла по максимуму. Немає перешкод для поширення по периметру, чого не скажеш про яскраві кольорові та моделі в темних відтінках. Якість освітлення не спотворюється, тьмяність точно не загрожує.

 Чим особливі люстри з прозорими плафонами

 • Ефективно пропускають світло, не заважають променю проникати крізь поверхню абажура. Чим темніші плафони, тим менш яскраве освітлення маємо в підсумку. Прозорі варіації позбавляють від проблеми, і цим візуально розширюють простір.
 • Добрі для великих кімнат, коли треба рівномірно освітити площу. Плюс вдається зберегти високу ступінь яскравості лампи при установці в робочих зонах.
 • Виглядають лаконічно за рахунок легкості силуету. Це позбавляє від складнощів при поєднанні з будь-яким інтер'єром, бажанні отримати спокійну атмосферу.
 • Бувають виконані в різних дизайнерських рішеннях. Можна вибрати прозору люстру під конкретний стиль. Наприклад, модерн – плавні силуети без навмисної строгості. Класика – елегантні кришталеві підвіски, багаторівневі повітряні каскади. Хай-тек – асиметрично розташовані плафони будь-яких форм, але з чіткими лініями.

До замовлення треба зрозуміти, які існують типи люстр зі скла та інших матеріалів.

Люстри прозорі – орієнтири при виборі

Основа – поділ на види за способом монтажу. Пристельові моделі фіксують щільно до поверхні. На них краще зупинитися, якщо стеля низька, кімната не велика. Підвісні люстри, навпаки, розміщують віддалено від неї. Для кріплення використовують ланцюги, троси, шнури (залежить від моделі). У такій кімнаті повинна бути висока стеля, щоб не втрачати простір, не відчувати себе ніяково від постійного зіткнення з люстрою головою. За особливостями конструкції розподіл відбувається так:

 • ріжкові люстри – плафони кріплять на ріжки, іноді цю відмінну частину конструкції залишають без них, тільки з відкритими лампами;
 • з абажурами – елементами, які приховують лампи від очей, плавно розсіюючи світло;
 • свічки – така прозора люстра візуально нагадує старовинні джерела світла, зазвичай доповнює класичні інтер'єри.

Моделі розрізняють не тільки за кольорами (білі люстри, темні, яскраві тони), але і за розмірами. Компактні і великі підходять для аналогічних площ. Зверніть увагу на сумарну робочу потужність. Багатолампові люстри дають більше світла, ніж інші, але це не завжди потрібно. Якщо кімната маленька, від такого освітлення більше шкоди, воно сильно сліпить. Деякі люстри мають додаткові можливості:

 • Димер. Налаштовує комфортну яскравість світла.
 • Пульт. Допускає управління на відстані.
 • LED. Робота від світлодіодних модулів. Компактні, але дають високу якість світла. Не гріються, витрачають мінімум електрики.
 • Смарт. Забезпечує освітлення згідно заданим сценаріям. Підлаштовує його під заняття, вашу присутність, час доби.

У нас можна подивитися такі моделі люстр із прозорими плафонами. Вони коштують не дуже дорого, тому що поставляємо товар безпосередньо від виробників, без захмарних націнок. Головне – самі вибираємо оптимальне освітлення під задані вимоги без вашої участі. Ця послуга безкоштовна, зате скільки спокою дарує.