Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри зі скляними плафонами

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Люстри скло – моделі, які не знижують інтенсивність світла. Їх встановлюють в будь-яких кімнатах для організації якісного загального освітлення і при цьому не витрачають багато грошей. Матеріал бюджетний, невибагливий в догляді і виглядає цікаво в різних умовах.

Скляна люстра і 5 виграшних особливостей матеріалу

  • Різноманітність дизайнерських ідей, кольорів, фактур. Матеріал піддатливий, обробку здійснюють легко. Вдається створювати незвичайні форми, надавати будь-які відтінки, залишати поверхню гладкою або змінювати структуру на рельєфну.
  • Можливість домогтися потрібних характеристик потоку світла. Прозорі плафони зі скла і матові пропускають його по-різному, як і кольорові в порівнянні з чорними, білими. Якщо важливо зберегти яскравість, зупиніться на прозорих або світлих відтінках скляної люстри. При бажанні зробити світло менш інтенсивним – виберіть темніші плафони або з матовою обробкою. Підвіски красиво заломлюють світло, дарують більше відблисків.
  • Нескладний догляд. Легко підтримувати в чистоті. Скло зберігає первісну форму, не стає тьмяним навіть при частому митті. До речі, зараз воно не так сильно схильне до пошкоджень, як це було з матеріалом раніше.
  • Універсальне застосування. Люстри зі скла підійдуть для будинку, квартири, кафе, виставкового залу, офісу, торгово-розважального центру. Треба тільки знайти модель, яка буде відповідати інтер'єру.
  • Доступна ціна. Всупереч хорошим експлуатаційним властивостям, великому вибору дизайнів, це не найдорожчий матеріал.

Якщо знати, де краще купити скляну, металеву люстру або будь-яке інше світло, витратите не дуже багато грошей. При цьому отримаєте якісну модель з офіційною гарантією. У нас на сайті багато цікавих варіантів із різними технічними характеристиками.

Де використовують скляні люстри, їх типи

У кімнатах з невисокими стелями оптимально встановити пристельові моделі. Вони не "крадуть" простір, візуально не зменшують площу та якісно освітлюють. Підвісні виглядають помітно, але зручні в великих кімнатах. Там вони підкреслять привабливість інтер'єру, доповнять атмосферу, не заважатимуть пересуванню людей. Багатоярусні білі люстри і моделі інших кольорів доречні в просторих залах, вітальнях, їдальнях. Всюди, де багато вільного місця.

Ріжкові люстри мають декілька плафонів. Їх встановлюють на однойменні частини конструкції. Деякі не передбачають наявність плафонів зовсім, залишаючи джерела світла повністю відкритими. Моделі скляних люстр з абажурами краще, ніж інші, розсіюють світло по всій площі кімнати. Вони роблять його більш м'яким і приємним для очей. Люстри-свічки часто стилізовані під старовину. Ними прикрашають класику, іноді модерн. Замість лампочок в конструкції бачите акуратні свічки. Чим більша кількість джерел світла передбачена в люстрі, тим воно яскравіше, вище сумарна потужність.

При замовленні люстри (скло) у нас ви економите не тільки в момент покупки, але і в майбутньому, коли вирішите оформити нове. Створена накопичувальна система знижок, щоб по максимуму зберегти ваш бюджет, а ще даруємо бонус. Безкоштовно підберемо освітлення на ваші смак, інтер'єр, бюджет і технічні вимоги.