Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри з керамічними плафонами

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Керамічні люстри в сучасному інтер'єрі

Навіщо потрібні люстри з кераміки? Сам матеріал не має значних експлуатаційних переваг перед склом або, наприклад, акрилом. Але керамічна люстра - це, в першу чергу, предмет стилю, повноцінна частина загального інтер'єру кімнати. Її покликання не лише в якісному освітленні кімнати або її частини, а й у приверненні уваги, акценті.

У яких стилістика логічно використовувати керамічні світильники? Ми розповімо про поширені варіанти:

  • Найпопулярніший варіант - люстра з кераміки в класичному інтер'єрі. Оригінальна і незвичайна альтернатива класичним багаторіжкові люстр зі скла і металу.
  • Як не дивно, такі рішення можуть використовуватися в ЛОФТ дизайні, але такі сміливі рішення краще узгодити з дизайнером.
  • У моду повертається вінтаж. У ретро ви теж можете сміливо використовувати люстру керамічну як основне або акцентне освітлення. Головне - правильно підібрати колірну гамму.

Купуючи такі незвичайні предмети освітлення з кераміки, варто довіритися популярним європейським виробникам, які нададуть офіційну гарантію на будь-яку модель і не підведуть з якістю збірки і матеріалів. Саме такі фабрики представлені в інтернет-магазині люстр Насвітло.