Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри з пластиковими плафонами

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Пластикові абажури для люстр - якість і легкість

Матеріалів виготовлення плафонів безліч - від звичного текстилю і скла, до екзотики типу бетону або фольги. Пластик займає в цій ієрархії особливе місце, так як має ряд особливостей. Основне з них - якість, адже і зовнішній вигляд і експлуатаційні характеристики люстри дуже залежать від якості цього матеріалу. Як підсумок - пластикові люстри відомих світових виробників виглядають на рівні з будь-якими іншими моделями, а ось світильники сумнівних фабрик відразу викликають швидше негативні емоції.

Тому особливо важливо звертати увагу на виробника при виборі пластикової люстри.

Особливості люстр з абажурами з пластика:

  • Матеріал відрізняється своєю легкістю. Значить навіть великі багаторіжкові моделі не будуть важити багато і не вимагають складної установки. Також полегшені пластикові люстри часто створюються з об'ємними плафонами, що вимагає легкого матеріалу виготовлення.
  • Всупереч поширеній думці, якісний пластик досить міцний і не поступається в зносостійкості ні акрилу, ні склу ні багатьом іншим варіантам абажурів. Так, і розбити і подряпати пластикову люстру можна (як і будь-яку іншу), але зробити це набагато складніше, ніж здається.
  • На відміну від багатьох інших матеріалів, пластик досить багатогранний у своїх видах. Матовий, глянцевий, напівпрозорий, з принтами і візерунками - він може бути дуже різним, що допоможе легко підібрати ідеальну модель саме під ваш інтер'єр.
  • Завдяки сучасним технологіям виробництва навіть високоякісні люстри із пластику коштують не так дорого. Практично в будь-який бюджет можна знайти підходящу модель перевіреного виробника, яка не розчарує своїми характеристиками і зовнішнім виглядом.
  • Це ідеальний матеріал для дитячих люстр будь-яких модифікацій. Навіть якщо такий плафон розіб'ється, що малоймовірно, осколки не будуть гострими, як у скла або кераміки - а значить ваша дитина не ризикує ними поранитися.

Як купити люстру з пластика

Пластик може бути різним. Його якість вкрай складно визначити по фото, як і якість всієї люстри в цілому. Саме тому вкрай важливо придбати модель у відомій перевіреної фабрики. Інтернет-магазин Насвітло з радістю допоможе вам у цьому - ми співпрацюємо з брендами безпосередньо, а значить ви отримаєте офіційну гарантію (на деякі світильники до 7 років!) і будете впевнені в оригінальності люстри з пластиковим плафоном.