Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри з металу

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Люстру з металу зустрінете в маленькій та великій кімнаті, в будинку, квартирі, торговому центрі і офісі. Такі моделі освітлення універсальні, і це не тільки красиві слова. Вони прості у догляді, довго працюють і не розбиваються вщент від необережного руху. Характеристиками потоку світла можна "грати", вибравши потрібні типи плафонів, варіанти обробки.

Люстри з металу – міцні та довговічні моделі

З матеріалу виготовляють плафони, корпуси або одночасно обидві частини конструкції. Метал присутній в багатьох моделях люстр, в одних його більше, в інших – менше, тільки окремі деталі. Причини частого використання криються в тому, що він:

 • Міцний і надійний: не б'ється, не покривається тріщинами, не втрачає форму.
 • Не вимагає складного догляду, сильно не забруднюється.
 • Проходить обробку від корозії, тому не втрачає вигляд і властивості через якийсь час після установки.
 • В результаті обробки металевої люстри отримують незвичайні форми. Матеріал добре піддається декоративному оздобленню, наприклад, під хром, золото.

При монтажі треба врахувати, що метал може надати відчутну вагу конструкції. Особливо, якщо це основний матеріал. Стеля повинна витримувати надане навантаження.

Металеві люстри – злиття з популярними стилями інтер'єру

 • Чорні люстри, будь-які темні відтінки, строгий дизайн, чіткі лінії доповнять хай-тек, мінімал.
 • Для стилю лофт доречні моделі у вигляді старовинних ліхтарів, з відкритими лампами. 
 • Якщо з металу виконаний тільки каркас – класику прикрасить витончене кування.
 • Для флористичного стилю є елегантні варіанти, вигини яких нагадують гілки і бутони рослин.

Цей тип освітлення вибирають, основуючись на вимогах до напрямку світла, інтенсивності. Обов'язково приймають до уваги розмір кімнати.

Тонкощі вибору

Світло, спрямоване вниз, розставляє потрібні акценти. Розсіяного освітлення досягнете при виборі люстр з металу, люстр з акрилу та інших матеріалів із плафонами, відкритими зверху або збоку. Загалом абажури призначені для рівномірного розподілу світла, його проникнення в кожен куточок кімнати. На вибір правильної інтенсивності освітлення впливають:

 • колір плафона;
 • форма;
 • ступінь відкритості. 

Чим світліше оздоблення, тим краще проникає світло крізь поверхню (аналогічно люстрам зі скла). Вузька форма плафона дає яскраву спрямовану підсвітку. Плавне розширення донизу дещо приглушує загальне світло.

Орієнтир на потрібну площу освітлення дуже важливий. Чим більшу кількість джерел мають люстра метал, люстри акрил та інші моделі, тим вища його інтенсивність. Важливо не перестаратися, врахувати площу кімнати. У маленькій спальні недоречні люстри з 5-6 лампами, інакше світло буде бити по очах. Зате в просторій вітальні така модель – одна з вдалих.

Є різні типи люстр. Моделі на підвісах добрі у великих кімнатах із високими стелями. Свічки підходять для просторих віталень, оформлених в класичному стилі. Ріжкові доречні майже в будь-яких кімнатах. Треба лише визначити кількість ламп, щоб домогтися оптимальної потужності освітлення. Пристельові займають мінімум місця, тому що прилягають до стелі ближче, ніж інші моделі, – вибір номер 1 для маленьких кімнат.

Ми допоможемо замовити люстру з металу, яка влаштує вас за основними технічними характеристиками, буде сумісна з інтер'єром. Платити за послугу підбору не потрібно. Наші співробітники не беруть гроші за професійні поради.