Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри з люмінесцентними лампами

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Люмінесцентні люстри в сучасному інтерїєрі

Люмінесцентне освітлення - особлива категорія серед світильників яка використовується в робочих і домашніх інтер'єрах. Офіси, кабінети, комерційні приміщення - найпоширеніші місця установки такого світла.

За популярністю люмінесцентні люстри значно поступаються світлодіодним і галогенним, але не через свої характеристики, а швидше через форм-фактор використовуваних ламп. При цьому проблем з їх придбанням або заміною немає - ви можете купувати освітлення не побоюючись за наявність витратних матеріалів.

Переваги люмінесцентних люстр

  • Практично ідеальне розсіяне "денне" світло, яке добре підходить для тривалої роботи і комерційних цілей.
  • Можливість придбання ламп з різними колірними температурами, що може бути важливо в домашніх інтер'єрах.
  • Значний термін служби люмінесцентних люстр, який зазвичай обчислюється роками.
  • Лампи виробляються різних форм і розмірів, що дозволяє створювати найрізноманітніші світильники - від багаторіжкові конструкцій до компактних моделей.

Що може бентежити при покупці люмінесцентної люстри? Наявність відповідних ламп, асортимент брендів, гарантія. Всі ці моменти не важливі, якщо ви купуєте люстру у великому перевіреному магазині, такому як Насвітло. Надійність люмінесцентного освітлення, не величезний, але цілком значний асортимент, висока якість збірки дозволять вашому світла прослужити довго.

Також рекомендуємо до вибору світлодіодні люстри, які мають масу переваг і над люмінесцентними і над галогенними рішеннями.